top of page

Testování

beready-prubeh-testovani

Chcete podstoupit beREADY test?

Kontaktujte nás. Spojíme se s vaší IVF klinikou, kde se vzorek následně odebere.

Vzorek endometria bude odebrán na vaší IVF klinice a následně odeslán do laboratoře beREADY.

Do 2 týdnů jsou k dispozici výsledky, na základě kterých bude upraven váš léčebný plán.

testovani_obr.png
testovani_obr2.png
testovani_obr3.png
testovani_obr4.png
testovani2_edited_edited.jpg

Vzorek endometria je odebrán jeden cyklus před plánovaným transferem. Test beREADY je vhodný jak pro cyklus s hormonální substituční terapii (HRT), tak i pro přirozený cyklus.

Na základě konzultace s lékařem podepíšete informovaný souhlas. Vzorek se zakonzervuje ve speciálním roztoku a odešle do laboratoře beREADY.

V laboratoři zanalyzujeme biomarkery genové exprese, které odpovídají připravenosti endometria. Ze vzorku tkáně se extrahuje RNA a analyzuje se 67 informativních genů biomarkerů. beREADY používá patentovanou technologii TAC-seq, která detekuje i drobné změny ve vzorku.

Váš lékař obdrží výsledky testu beREADY do 2 týdnů. Zpráva obsahuje informace o úrovni receptivity vaší děložní sliznice a zodpoví, zda je nutné provádět změny v plánu IVF léčby.

Na základě výsledků testu mohou být potřebné změny provedeny ve vašem dalším cyklu či cyklech.

Výsledný protokol testu beREADY může poukázat na výrazně posunuté implantační okno. V takovém případě bude načasování transferu embrya posunuto nebo bude provedena nová biopsie v příštím cyklu.

Nová analýza biopsie vám dá jistotu, že je transfer embryí naplánován v tom nejoptimálnějším čase a zvyšuje vaše šance na otěhotnění. Nová biopsie je zdarma.

repromeda-brno
logo-beReady.png
bottom of page